Vchodové dveře REHAU

Vchodové dveře jsou vizitkou vašeho domu. Stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím. Pokud kladete důraz na tvar, obytný komfort a uchování hodnot, výběrem vchodových dveří ze systému REH AU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.
Vchodové dveře REHAU BRILLANT-DESIGN

Výhody plastových dveří

Osobitý design pro vysoké nároky

Jako markantní optický prvek by měly vaše vchodové dveře zcela zapadnout do architektury vašeho domu. Vchodové dveře ze systému REH AU Brillant-Design proto musí splnit celou řadu nadstandardních požadavků na vzhled: rozmanité barvy, tvary a dekory stejně jako velký výběr příslušného příslušenství.

Trvalá ochrana před povětrnostními vlivy

Vchodové dveře ze systému REH AU Brillant- Design nevypadají jen hezky, ale tvoří také odolnou ochranu proti větru, chladu a dokonce i proti nárazovému dešti. A to vše díky mimořádné kvalitě našich profilových systémů. Jsou vyrobeny z materiálu RAU-PVC , který je velmi odolný proti povětrnostním vlivům a působení UV záření. Svařené rohové spojení v kombinaci s uzavřeným ocelovým armování v křídle nám dává vysokou pevnost v krutu a velké armování nám zajišťujei vysokou stabilitu. Tak se budete i po dlouhých letech těšit z vašich vchodových dveří.

Profilová řada
GENEO

nově v sortimentu