Firma Milovice s.r.o. - autorizovaný partner REHAU

Jsme český výrobce plastových oken a dveří a držitel evropského certifikátu CE na plastové výplně stavebních otvorů. Na trhu působíme již od roku 1998 a od samého počátku vyrábíme a montujeme plastová okna a dveře výhradně z německých profilů REHAU. Rehau Nabízíme komplexní dodávky v oblasti plastových otvorových prvků, tzn. od počátečního poradenství, zaměření, přes výrobu, dopravu, montáž až po servisní údržbu. Zajištujeme též demontáž stávajících oken a dveří, likvidace a zednické práce.

K výrobě používáme celoobvodové kování Roto NT a armování ocelovou výztuhou tl.2 mm v rámu i křídle. Díky kvalitě použitých materiálů má každý náš zákazník jistotu nákupu kvalitního produktu s dlouhou životností a konstrukční stabilitou.

Máme vlastní výrobní a skladovací areál v Milovicích (okr. Nymburk), který je vybaven nejmodernější německou technologií s vysokým podílem automatizace.

Jako autorizovaný partner REHAU podléháme přísné kontrole dodržování kvality výroby a dodržování technických směrnic a mezinárodních norem ze strany REHAU. Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s výrobou a jsou pravidelně proškolovány v akademii REHAU v oblasti technického poradenství i montáže.

Kromě záruky nejvyšší kvality našich výrobků garantujeme zákazníkům velmi pružný záruční a pozáruční servis a dodávky náhradních dílů. Za 15 let naší působnosti jsme si vytvořili renomé spolehlivé a solidní firmy, důraz klademe na kvalitu odvedené práce.

Kromě výroby plastových oken a dveří svým zákazníkům standardně nabízíme veškeré doplňky k oknům (vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu), stínící techniku (vnitřní a vnější žaluzie a rolety) od předního českého výrobce, firmy Climax nebo česká garážová vrata, firmy TRIDO.