Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO
Inovativní, inteligentní a úsporné výrobky
To je to, co očekáváte od profesionální značky. A my opět plníme svůj slib. Nabízíme produkt dokonalý v každém ohledu ve světě střešních oken: nízkoenergetické okno Roto Designo R8 NE. Je to spojení zatím nedostiženého stupně tepelné izolace s elegancí a designem na střeše.

(2,08 MB) Přehled výrobků Roto
(7,09 MB) Katalog a kompletní ceník Roto

Dřevěná i plastová okna, zateplení, materiály

Střešní okna ROTO
Plastová střešní okna

Doporučujeme použít celoplastová střešní okna ROTO, která nevyžadují údržbu a jsou 100% odolná proti působení kondenzátu. Plastová střešní okna jsou vhodná do všech staveb, kde jsou použita svislá plastová okna. V místnostech s vyšší relativní vlhkostí vzduchu jsou nutností (ložnice, koupelny, kuchyně, bazény).

Střešní okna ROTO
Dřevěná střešní okna

Dřevěná střešní okna je možné použít v místnostech s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, radiátorem pod oknem a správným tvarem ostění.

Dokonalé zateplení

Střešní okna ROTO WD jsou dodávána s integrovaným zateplovacím blokem, který poskytuje oknům výjimečné tepelně izolační vlastnosti. Zateplovací blok snižuje až o 30 % tepelné ztráty na rámu okna. Je zárukou kvalitně provedeného zateplení celého střešního okna. Střešní okna ROTO Výsledkem je nízká energetická náročnost a snížení ekologické zátěže. Jednoduchost a rychlost montáže znamenají další finanční výhodu.

1. Zateplovací blok ROTO WD chrání okna před promrzáním a omezuje tvorbu kondenzátu.
2. Izotermické průběhy teplot u střešních oken ROTO PREMIUM 849NE K se zateplovacím blokem

Přednosti Roto WD
  • zateplovací blok předmontovaný ve výrobě
  • izolace po celé výšce okenního rámu
  • polypropylen 3 cm