Žaluzie a rolety

Žaluzie

Žaluzie znemožňují proniknutí slunečního světla do interiéru, chrání zařízení v místnosti a zároveň zabraňují nechtěným pohledům zvenčí a zaručují tak potřebné soukromí. Žaluzie jsou známé a používané již hezkou řádku let. Interiérové žaluzie mohou být jak horizontální tak i vertikální.

Interiérové žaluzie - horizontální

Interiérové žaluzie - horizontální
Současné, moderní žaluzie jsou nabízeny v různých materiálových provedeních a v široké paletě barev a odstínů, zahrnující neutrální, běžné i pastelové barvy s povrchem matným, lesklým či metalickým. Široká nabídka je také charakteristická různou šíří profilu, několika mechanismy umožňujícími snadnou manipulaci i různými způsoby instalace.

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.
Interiérové žaluzie - horizontální

Interiérové žaluzie - vertikální

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.
Interiérové žaluzie - horizontální

Exteriérové žaluzie

Venkovní žaluzie patří mezi nejpoužívanější stínící prvky v současnosti. Příznivě ovlivňují průnik světla a tepla do interiéru i naopak únik tepla z interiéru. Využité materiály a způsob zpracování zajišťují, že žaluzie slouží bezvadně svému účelu a že odolají povětrnostním vlivům.

Venkovní žaluzie mají široké spektrum použití, nejvíce se osvědčují při zastínění komerčních budov i nových rodinných domů. Mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Venkovní žaluzie jsou nabízeny ve velkém množství barev, v nových moderních materiálech s vynikajícími užitnými vlastnostmi.
Interiérové žaluzie - horizontální

Látkové rolety

Také rolety mají své využití jak v interiéru, tak i v exteriéru domu. Moderní a elegantní textilní rolety do interiérů, které stíní před sluncem, ale zároveň dotváří příjemnou atmosféru domova. Interiérové rolety v pestré nabídce vzorů a barev, které správnou volbou vhodně doplní všechny interiéry. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci.

To vše od předního českého výrobce stínicí techniky, společnosti Climax a.s..

Více na odkaze: www.climax.cz/