Co znamená autorizovaný partner REHAU

Rehau Autorizovaní partneři REHAU jsou vybraní výrobci otvorových výplní, kteří disponují nejmodernějšími výrobními závody, vyznačují se mimořádným potenciálem a smyslem pro budoucí vývoj tohoto odvětví. Nabízejí svým zákazníkům jasný, ucelený a cíleně specifikovaný soubor služeb, který realizují prostřednictvím svých vysoce kvalifikovaných spolupracovníků a velmi dobře organizované výroby. Pro konečného zákazníka tak představuje Autorizovany partner Rehau záruku nejvyšší kvality dodaných výrobků a služeb.
Rehau

Autorizovaný partner nabízí více předností

Získávají své zákazníky nejen díky kompetentnímu přístupu a obratné tržní strategii, ale hlavně vysokou kvalitou, která charakterizuje každou jejich činnost. Dobře organizovaná výroba a sehraný tým vyškolených a zkušených lidí dává těmto výrobcům možnost stát se skutečným partnerem, který je na Vaší straně.
Autorizovaný partner REHAU Vám může zároveň pomoci co nejefektivněji snížit energetické ztráty.

Rozhodněte se pro nejlepší kvalitu od autorizovaných partnerů REHAU

Pečeť kvality REHAU je pro Vás dokladem kompetentnosti, jistoty a zkušenosti, kterou můžete prostřednictvím Autorizovaného partnera Rehau využít:
  • Ve výrobě provádí REHAU každoročně audit kvality, tak je garantována dlouhá životnost a trvalá funkčnost výrobků.
  • Průběžné kontroly výroby podle platných technických směrnic a mezinárodních norem Vám zaručí bezchybnou montáž s vysokou kvalitou.
  • Důsledné školení v akademii REHAU zaručuje jistotu vynikající úroveň poradenství ve všech oblastech z oboru úspory energie, bezpečnosti a komfortu.
  • Výhradní použití kvalitních komponentů REHAU umožňuje dosažení těch nejlepších vlastností výrobků, které je možno za 50 let výzkumu a vývoje nabídnout.
Výrobci oken a dveří, kteří splnili náročné požadavky auditu REHAU, jsou oprávnění používat označení „Autorizovaný partner REHAU“.

Hodnocení podle kritérií technického auditu firmy REHAU - záruka vysoké kvality.

Certifikát Autorizovaného partnera REHAU se týká všech finálních výrobků, které jsou zhotoveny z profilových systémů REHAU. Certifikát potvrzuje skutečnost, že se jedná o produkty, které snesou nejpřísnější srovnání z hlediska kvality výroby a montáže do stavební substance. Existuje ale ještě řada hledisek a hodnot, které jsou u Autorizovaných partnerů REHAU kontrolovány.
Jsou to například:
  • Výlučné používání všech systémových komponentů REHAU, a to včetně těsnění a ocelových výztuží.
  • Trvalé zajištění funkčnosti díky dodržení všech technologických směrnic REHAU.
  • Průběžná kontrola technologických parametrů, jako je pevnost rohových spojů nebo svářecí teplota, a to pomocí cejchovaných měřících zařízení.
  • Kontrola správného postupu montáže s cílem předejít všem negativním vlivům při praktickém používání oken a dveří.
Rehau

ZÁKLADEM JE KOMPETENCE

REHAU spolupracuje v České republice pouze se zkušenými výrobci otvorových výplní. Zde budete v nejlepších rukou a získáte potřebné odborné rady - nejen pro novostavbu, ale i pro rekonstrukce Vašeho domu. Společně vyřešíte nejen otázky vzhledu, ale také například problematiku tepelné izolace, ochrany před sluncem a ochrany proti vloupání. Vaše okna budou vyrobena, dodána a namontována přesně podle Vašeho přání.

VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků. Proto se jako Autorizovaný partner REHAU snažíme všemi prostředky dosáhnout stálou vysokou úroveň kvality výroby a služeb, podporovanou dále ještě špičkovými výrobky. V této oblasti jsou pro nás velmi důležité podněty a názory našich zákazníků, které nám pomáhají se dále zlepšovat a rozvíjet. Napište nám, jak jste spokojeni s Autorizovaným partnerem REHAU, kterého jste si vybrali.

ZKUŠENOSTI POMÁHAJÍ TVOŘIT KVALITU

Již více jak půl století firma REHAU vyvíjí a vyrábí profilové systémy pro okna, dveře a fasády. Vždy se snaží spojit inovativní myšlení s praxí a s tradičně vysokými požadavky na kvalitu.
Proto využívají technici firmy REHAU také důležité poznatky z oblasti technického zařízení budov a inženýrských staveb, ve které je firma REHAU rovněž mnoho let úspěšně činná, a to po celém světě. Tyto synergie, těsné partnerství s výrobci stavebních materiálů a průběžné proškolování pracovníků autorizovaných firem řadí skupinu REHAU k vedoucím výrobcům okenních a fasádních profilových systémů v České republice.