Tvary, design plastových oken

Okna ze systému REHAU Brillant-Design zhodnocují díky své eleganci, modernímu vzhledu a brilantnímu povrchu váš dům. Vaše individuální požadavky nejsou omezeny žádnými hranicemi. Máte na výběr mezi různými barvami a tvary, jako např. zaoblený rámový profil s konstrukční hloubkou 80 mm a v 6 komorovém provedení. V kombinaci se zaobleným křídlem ze systému REHAU Brillant-Design získáte celkový harmonický obraz, jaký hledáte.
Pomocí tohoto systému lze splnit jakékoliv přání.

Plastová okna REHAU BRILLANT-DESIGN

V nejlepší formě, a to nejen tvarem

Plastová okna REHAU BRILLANT-DESIGN
Pro mnoho architektonických možností vám okna ze systému REHAU Brillant-Design nabízí rozmanité tvary a provedení. Můžete vzhled vašeho domu zvýraznit například použitím profilů se zaobleným nebo sešikmeným tvarem na pohledové straně. Pomocí oken s příčkovou konstrukcí podpoří stylový vzhled vašeho domu.
Pro maximální možnost výběru s důrazem na individualitu, jsou okenní křídla k dispozici ve třech různých tvarových provedení: elegantní zaoblené, decentní sešikmené nebo výrazné, plošně odsazené. Tak si můžete být jisti, že Vaše okna budou mít stylový tvar podle Vašich představ a současně se harmonicky zakomponují do celkové architektury vašeho domu. Samozřejmě vždy včetně vysoké tepelné ochrany.

Tvarové varianty profilů křídel

Plastová okna REHAU BRILLANT-DESIGN
Zaoblené křídlo                  Zešikmené křídlo                   Plošně odsazené křídlo